II Turniej Piłki Nożnej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zbójnie

9 maja 2026 r. odbył się II Turniej Piłki Nożnej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zbójnie, w którym udział wzięło 8 drużyn z całej Polski.

Drużyna FC Wzgórze Gdańsk po raz drugi z rzędu uczestniczyła w tych rozgrywkach. W ubiegłym roku udało nam się wywalczyć 3. miejsce, natomiast w tym roku, po emocjonującym i bardzo zaciętym finale, pokonaliśmy drużynę CPDiPR Grudziądz. Tym samym zdobyliśmy 1. miejsce i tytuł mistrzów turnieju!